Sunday, 24 October 2010

Benim Bir Bisikletim Var

Hani okul başladı ya, hani sınavlar da başladı. Hani insanlar zorlanıyor filan. Matematikten 97, Fizikten 95 aldımm oluuum. Ama yarın coğrafya sınavı var ve kendileriyle hiç iyi anlaşamıyorum ben.


Ama şu an demek istediğim bunlar değil, kardeşimle İstanbul Modern'deki Mangayı Keşfet sergisine gittik. İkimiz de Japonlara bir kez daha aşık olduk. Heyecanla Dünya'yı ele geçirmelerini bekliyoruz.

Daha motordayız inanılmaz bir heyecanla Karaköy'e gidiyoruz. 

 Threesome dermişim ehhe, çok sevdim bu fotoğrafı nedense.

 Bu da Bleach'ten. Adamlar resmen biliyor çizmeyi.

 Empty Spaces.


 Böyle tüm animelerden küçük fotoğrafları birleştirip Naruto yapmışlar.Burası da tüm sergi alanının tavanı, odama da istiyorum bundan.

Oda Eiichirō'nın skeçleri.

Fotoğraf demişken, okula fotoğraf makinemi götüreyim dedim. Ergen attacks oldu, Şöyle fotoğraflar çektik:

"I've got a Bike, you can ride it if you like."

Dermişim mesela. 

"Ya bi git."

Canımsın.

Şu yazmadığım 3 hafta içindeki en süper mükemmel olay da iki gün önceki The Spirit of Pink Floyd Show'du. Herkes tribute gruplarının ne kadar gereksiz, ve orjinallikten yoksun -adı üstünde tribute lan nesi orjinal olucak- olduğundan bahsediyordu ama sırf Pink Floyd'u canlı dinleyebilmek için bile değerdi konsere.

I'll see you on the dark side of the moon.

Shine On You Crazy Diamond'la girdiler, Another Brick in the Wall'la bitirdiler. High Hopes çalmamaları üzdü ama gerek Learning to Fly gerek Time gerekse Echoes'la hepsini kapattılar.

3 gibi konser bitti benim sabah 7de antremanım vardı. Babamı aradım eve gelmeme gerek yok dedim, Efeyle sabaha kadar civarlarda takıldık. 5 gibi boğaya çıktım. Öyle keyifli iki gün geçirdik. Tek problem soğuktan donmamızdı. O da olsun be hacııı.

Şimdi gündem piçliği yapıp Galatasaray-Fenerbahçe maçını izlemeye gitmeliyim. Malum Fener yenerse okula forma atkı filan sarı-lacivert gitmek lazım. Feysbuk statüme de maçla ilgili şeyler yazmalıyım. Sonra coğrafya sınavına da çalışmadım, bilgisayardayım yeaaa diye triplere girmem gerek.

Hepinizi salonda seviyorum.
Gudnayt.

1 comment:

  1. pink floyd dedin yüreğimi dağladın.
    o da değil de istanbul modern havaları filan hoş olmuş yani.
    ayrıca gizli ineksin oğlum, sınavlardan 95 üstü almalar falan.

    ReplyDelete